Vietnam Da Artık League Of Legends Liginde

CrowLey

DM Üye
Fahri Üye
Diyarbakır Spor
Katılım
3 Ağustos 2017
Mesajlar
1,346
Best answers
0
Beğeniler
155
Puanları
931
Konum
Diyarbakır
#1
Riot Games yaptığı duyuruyla Vietnam’ın da artık profesyonel League of Legends ligine terfi ettiğini ve bağımsız olarak turnuvalarda yer alacağını açıkladı. Vietnam da artık otomatik olarak MSI ya da Dünya Şampiyonası gibi küresel çapta yapılan turnuvalarda ön elemeye katılabilecek.
https://www.Reklam Yapmak Yasaktır..com/wp-content/uploads/2018/02/Vietnam-artik-league-of-legends-liginde-1.jpg
Vietnam kaldı ki kendi bölgesindeki liglerde en kuvvetlilerden birisiydi ve Güneydoğu Asya Ligi’ndeki son dört mevsimde de şampiyon olmuştu. Aynı zamanda geçtiğimiz yıl düzenlenen turnuvalarda da bölge ülkelerine göre çok daha başarılı bir performans sergilemişlerdi. Bu da Vietnam’ın artık yeterli olgunluğa eriştiğini ve bağımsız olarak League of Legends profesyonel ligine katılabileceğini gösteriyordu.
Daha önce Güneydoğu Asya bölgesinde mücadele eden Vietnam ligi, uluslararası turnuvalara katılabilmek için rakipleriyle karşı karşıya geliyordu ve bunlar da Filipinler, Malezya, Singapur, Endonezya ve Tayland olarak karşımıza çıkıyor. Vietnam artık bu bölgelerden bağımsız olarak, ülke çapında turnuvalara girebilecek. Diğer Güneydoğu Asya ülkeleri ve ligleri ise kendi aralarındaki mücadeleye devam edecek, birinci olan ülke yine uluslararası etkinliklere katılacak.
Kısacası bundan sonra Vietnam da League of Legends turnuvalarına doğrudan katılabilecek
 
Üst Alt