Web Panel TR Tipi Metin2 Scripti Bire Bir TR İle aynı tasarım

Best answers
0
Merhabalar,

Uzun zamandır paylaşım yapmıyorum yeni bir tanıtım scripti kodladım onun satışını yapıyordum bir tanede kendim açtım bunu da ona reklam olması amacıyla paylaşıyorum umarım değer bilip siteyi ziyaret eder katkı amaçlı google reklamlarına tıklarsınız.

Bu panelin satışını yapıyordum fakat artık spagetli kodlama fikrinden vazgeçmeye karar verdim bu yüzden spagetli türünde yazdığım scriptleri paylaşmayı planlıyorum. Buda yazdığım spagetli kodlamarından biri ve ilk paylaşım olsun.

Dediğim gibi spagetli bir tür kodlama olduğu için geliştirmeye açık değildir. Geliştirilir ama yapıyı çözmek için kafa harcamanız gerekir sadece.
Forumda satışını yaptığım metin2 tr tipi paneli ücretsiz dağıtıyorm sizden bir gelir talep etmiyorum siteyi ziyaret edip google reklamlarının herhangi birine tıklamanız benim için yeterlidir. 10 saniyenizi almayacak bir şey indirmek için girdiğiniz'de google reklamlarının her hangi birine tıklayın yeterli.

Admin paneli var fakat admin paneli market ile beraber ben panel ile marketi beraber sattığım için siteye ayrı admin yapmamıştım. O yüzden ayırmayla uğraşmadım admin panellik site panelinde çok kısım yok 3 kısım var bunun birisi indirme linkleri diğeri duyurular bir diğeri ise haberler metin2 ile uğraşıyorsanız zaten hepiniz'de bir mysql yönetim uygulaması vardır bu uygulamalar arasında en bildiğiniz navicat zaten ordan açıp 2 saniye'de editleyebilirsiniz. Market scripti hala satışta almak isterseniz'de onda bunun yönetim kısmı bulunuyor ordan yönetebilirsiniz.
NOT: Bu spagetli bir kodlamadır. Ve scripte özel bazı paylaşımlı hostinglerde kapalı olan izinleri kullanır yani her paylaşımlı hosting'de çalışmamaktadır. Ama VDS sunucunuz var ise normal bir şekil'de php kurulumu yapın short tagınıda unutmayın aktifleştirin çalışacaktır.

TR TEMASI GORUNTULERI
TAM SAYFA

1 SECENEK

2 SECENEK

3 SECENEK

4 SECENEK

5 SECENEK

6 SECENEK

7 SECENEK

8 SECENEK

9 SECENEK

10 SENECEK

ANASAYFA

HABERLER

DUYURULAR

OYUNCU SIRALAMASI

LONCA LISTESI

IMDAT SAYFASI

PC GUVENLIGI SAYFASI

KRALLIKLAR SAYFASI

GALERI SAYFASI

INDIR SAYFASI

KARAKTERLER SAYFASI

DAVRANIS YONETMELIGI SAYFASI

ÖZELLIKLER OYUN KULLANIMI SAYFASI

ETKINLIK TAKVIMI

REHBER SAYFASI

KAYIT OL

ILK ADIMLAR SAYFASI

GENEL BILGILER SAYFASI

SIFRE MI UNUTTUM

HESABIM

EP SATIN AL

MARKET

E POSTA DEGISTIR

HESAP SIFRESI TALEP ET

KARAKTERLERIM

DEPO SIFRESI TALEP ET

KSK TALEP ET

MESAJLARIN HEPSI

E POSTA DEGISTIRME MESAJI

DEPO SIFRESI DEGISTIRME MESAJI

KSK DEGISTIRME MESAJI

SIFRE DEGISTIRME MESAJI

SIFRE DEGISTIRME MESAJINDAKI LINKE TIKLADIKDAN SONRA

DEPO SIFRESI GORUNTULEME MESAJINDAKI LINKE TIKLADIKDAN SONRA

E POSTA DEĞİŞİKLİĞİ MESAJINDAKİ LİNKE TIKLADIKDAN SONRA

KARAKTER SILME KODU MESAJINDAKI LINKE TIKLADINDAN SONRA
TR'nin teması sevdiğim bir tema olduğundan dolayı onda 10 farklı arka plan'da sundum sizlere panele resim olarak genelleme şekil'de baktığımıza göre özelliklere geçelim;
  • Öncelikle arkadaşlar şunu bilmenizi isterim ki kodlama tamamen bana aittir.
  • Sırama tr tipiyle aynıdır server,karakter ve karakter adına göre arama yapılabilmektedir. Aynısı lonca sıralaması için'de geçerli server,bayrak ve lonca adıyla arama yapabilmek mümkündür.
  • Çoklu sunucu sistemi bulunuyor yani tek bir panel üzerinden sınırsız server yönetimi sağlayabilirsiniz.
  • Google captchalisi veya ordan burdan alma captcha kullanmıyorum paneller'de kendi yaptığım captcha kullanıyorum bu yüzden her tema'da kayıt olsun işlemler olsun güzel bir görünüm sunuyorum.
  • Sistem gene tamamen ajax ile çalışmaktadır. Tüm işlemleri sayfa yenilenmeden yapmanız mümkündür.
  • Hata sayfaları,Bakım sayfaları mevcuttur isteğe göre oyunu bakıma alıp anlık şekil'de oyuncuları panel'den dışarı fırlata bilirsiniz.
  • Panel'de dil sistemi mevcut. Sadece tr var kendiniz diğer dilleri ekleyebilirsiniz.
  • Panel kendi market scriptim ile uyumlu bu yüzden onla beraber almak istediğiniz'de daha kullanışlı olur sizin için.
  • Mail sistemi mevcut sıfırlamalar güncellemeler mail ile olmaktadır mail heabı oluşturma bilgileri girme gibi konularda yardımcı oluyorum yapamaz iseniz ücretsiz bir şekil'de.

İNDİRME LİNKİ ;
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

VİRUS TOTAL ;

BANA DESTEK OLMAK İÇİN'DE SİTE LİNKİ ;

İndirme Linki Github'da bulunuyor oraya hem full halini hemde .sql ve about dosyasını yükledim dilediğiniz zaman da ordan ulaşıp indirebilirsiniz.
NOT: Son olarak arkadaşlar bir çok insan bir kuru teşekkür ve küçük şeyler için sizlere paylaşım yapıyor sizden dediğim gibi tek beklentim siteyi ziyaret edip google reklamlarına tıklamanız iyi hayırlı uğurlu olsun.

MAİL İŞLEMLERİ
Gördüğüm kadarıyla çoğunuz mail işini yapamıyor bende çok basit ve her zaman kullandığınız bir örnek ile kullanımı göstericem size google ile mail gönderimi yapmanızı anlatıcam.
Öncelikle gmail.com uzantılı googledan e-posta adresi alın aldıktan sonra setting/ayar.php gelin ve şu kısımları şu şekil'de değiştirin;
PHP:
      define("MAIL_HOST", "mail.examle.com"); // MAİL HOST
      define("MAIL_PORT", 587); // MAİL PORTU
      define("MAIL_KADI", "[email protected]"); // MAİLE GİRERKEN KULLANDIĞIN E-POSTA ADRESİ
      define("MAIL_PASS", "password"); // MAİLE GİRERKEN KULLANDIĞIN E-POSTA ADRESİNİN SİFRESİ
      define("MAIL_NAME", "Arcface WM Defteri"); // MAİLDE GÖRÜNECEK GÖNDEREN ADI
      define("MAIL_SECURE", "TLS"); // MAİL GÜVENLİĞİ
      define("MAIL_PROFIL", "[email protected]"); // MAİL PROFİLİ MAİL PROFİLİN YOK İSE EPOSTA ADRESİN İLE AYNI BIRAK

şu şekil'de değiştirin;​
PHP:
      define("MAIL_HOST", "smtp.gmail.com"); // MAİL HOST
      define("MAIL_PORT", 587); // MAİL PORTU
      define("MAIL_KADI", "[email protected]"); // MAİLE GİRERKEN KULLANDIĞIN E-POSTA ADRESİ
      define("MAIL_PASS", "gmailde oluştururken yazdığınız şifreniz"); // MAİLE GİRERKEN KULLANDIĞIN E-POSTA ADRESİNİN SİFRESİ
      define("MAIL_NAME", "Siteninizin adını yazın"); // MAİLDE GÖRÜNECEK GÖNDEREN ADI
      define("MAIL_SECURE", "TLS"); // MAİL GÜVENLİĞİ
      define("MAIL_PROFIL", "[email protected]"); // MAİL PROFİLİ MAİL PROFİLİN YOK İSE EPOSTA ADRESİN İLE AYNI BIRAK
Ama tabi google maili kullanabilmek için ilk önce google'da daha az güvenli uygulama erişimini açmanız gerekiyor
bu link üzerinden ulaşabilirsiniz googleda giriş yaptıkdan sonra bunu yaptığınız da google üzerinden mail gönderebilecektir siteniz.

TEMİZ ARKA PLAN

LOGO İSTEYENLER ÖZELDEN MESAJ ATSIN SADECE KANIT RESMİ ATANLARA VE BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYENLERE LOGOYU YAPIP ATICAM

1:

hasanbey07

(Yasaklanmış) Üye
Banlı Üye
Best answers
0
Paylaşım için teşekkürler.

Üst Alt