Neler yeni

Hoşgeldiniz Ziyaretçi Linkleri giriş yapmadan göremezsin

Sitemize kaydolarak daha faydalı bir şekilde faydalanabilir, sorunlardan destek alabilir, paylaşılan dosyaları indirebilirsiniz.

Şimdi kayıt ol

Test Server Aktif

Test Server Aktif

zMorcy

DM Üye
Fenerbahçe
Heçkır
156
316
18 Haziran 2018
18
İstanbul
Uzun zamandır üzerinde durduğum ve bir çok sorununu ve açık kapılarını kapattığım server filesimi testte hazırladım.
Filesi kısaca özetlemek gerekirse 1-120 Farm Yapısı 6 karakter elf ekli.
Piyasadaki 1-120 Farm Serverler gibi piyasası olucak bir oyun yapısı.
Oyunda Hidra ve Zodyak Tapınağı mevcut ve aktifler.
Şeytan Kulesi,Catakomb,Razador,Nemere,Jotun zindanlarında tek ve grup giriş bulunmakta ve tek ve grup dönüş mevcut.
Test Etmek isteyen arkadaşlar oyuna girip istediği herşeyi yapabilir.
Ben ekibim ve yakın arkadaşlarımla yapmadığımız pislik kalmadı tabii ki akıl akıldan üstündür.
Oyunda herşey npclerde mevcut herşey hazır bir şekilde test edilmek üzere ayarlandı.
Oyundan bazı videolar

Önemli Duyuru:
1.Kadın Karakter kurarsanız while döndüğü için erkek kostümüne kadar gidicek Npcden alabilirsiniz kostüm.
2.Client bazen crash yiyor nedeni elfin item_scale'yi yüzünden kısa süre içersinide kapsamlı bir fix atıcam.
3.Exe çok açık kalınca kapanması biraz zor oluyor nedeni hile koruması dışardan dll değilde client source kodu yani oyunun bir parçası gibi çalışıp while döndürdüğü için bir yerden sonra kuduruyor.
4.Oyuna girerken Oyun Seçeneklerini ve Sistem Seçeneklerini kendinize göre ayarlayın.
5.Cube yaparken eğer yapıcağınız çicekli bir iksir ise 200'den fazla ekliyeceğiniz çicek oyunun sizi bilerek dc atmasına sebep olabilir bunu ben kendim ayarladım oyunumda belirli bir command ve belirli packetlere engel mevcut.

Kayıt ve İndirme Linki:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Üst Alt