Neler yeni

Hoşgeldin Ziyaretçi

Sitemize kaydolarak daha faydalı bir şekilde faydalanabilir, sorunlardan destek alabilir, paylaşılan dosyaları indirebilirsiniz.
Sitemize reklam vermek için TIKLAYIN

Şimdi kayıt ol

Royal Bandits, Aurora’yı Rahat Geçti

CrowLey

Darkmmo Admin
Yönetici
Admin
Diyarbakır Spor
1,355
931
3 Ağustos 2017
Yaş
20

Üçüncü günün açılış maçında Team AURORA ile karşılaşan Royal Bandits, rakibini etkili bir oyunla devirmeyi başardı.
Seçim yasaklama ekranında mavi tarafta bulunan Royal Bandits, açıkta kalan Kalista’yı direkt olarak kilitledi. AURORA bu seçime Gnar ve Tristana ile yanıt verme yoluna gidince, metanın en güçlü ormancılarından Skarner’ı da almayı başaran ekip, Broken Blade’e dün olduğu gibi yine Sion aldı. Rakibin Skarner seçimine karşı desteğe Morgana alan AUR, yıldız nişancısı Naru’nun ellerine de Twisted Fate verdi. Ormanda Wisdom’un da Jax aldığını gördük.
Maça alt koridordaki hareketlilik ile başlandı. Jax’ın baskını sonrası aldığı ilk kan koridoru da bir nebze öne geçirdi ancak daha sonra Skarner’ın gelişiyle karşılık skorunu Kalista alınca işler bir anda tersine döndü. Ortada Naru’yu düşüren daha sonra Bulut Ejderi’ni kesen, ardından da ilk kuleyi alan Royal Bandits, maçta yavaş yavaş üstünlüğü ele aldı. 20. dakikada üst koridorda çok iyi bir savaş çıkaran ekip, dört skor alarak direkt olarak Baron’a yöneldi. Güçlendirmeyle orta ve üst koridordan baskı kuran RBE, iki inhibitörü alarak oyunu bitirmeyi başardı ve çıkışını sürdürdü.
 
Üst