Sabit Metin2 Vps-Dedicated Arıyorum Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AsiLZade

Yunus Can Sevinç
Yönetici
Admin
Teknik Sorumlu
Katılım
19 Şubat 2017
Mesajlar
1,364
Best answers
0
Beğeniler
1,100
Puanları
1,181
#1
Bu bölüm müşterinin vps-dedicated sağlayacak firmayı bulması içindir.Herhangi bir şikayet için veya satış için kullanılamaz.
VPS - Dedicated Şatışları İçin : M2-VPS - Dedicated Game Hosting
VPS - Dedicated Şikayetleri İçin : M2 VPS - Dedicated Şikayetleri


Metin2 VPS - Dedicated Arama Sablonu.

Aradıgı Makina Özellikleri :
Aradıgı Fiyat Aralıgı :
İstediği Kurulum Özellikleri : Pack + Giriş Exe Vs Gibi.
YS Belgesi No; Kişi İstiyorsa Şirket Sahibinden Talep Edebilir.
Ulasıma Gecebilecekleri Msn Adresi :
Eklemek İstedikleriniz :


Ranksız Satış Yapanlar Hakkında

Son zamanlarda bu bölümde ranksız konu açarak satış yapanlar veya ranksız bir şekilde insanların konularına kendi bilişim firmalarının linki bırakan kişiler var.Bu kişiler hiçbirşekilde uyarılmaksızın ban cezası uygulunacaktır.Ban süreleri açtığı konu ve yorum sayısına göre değişecektir.Tek 1 mesaj atsa bile ban cezası 1 gün uygulunacaktır uyarı niteliğinde.Böyle bir uygulumaya gidilmesinin nedeni;

1.Son zamanlarda artan dolandırıcılıklar.
2.Hostıng rankı olan kişilerin haklarının yenmesi çünkü orada rank alarak satış yapan üyelerin satışlarını engelliyorsunuz.
3.Bu firmaların daha önce darkmmoda satışlarının durdurulmuş olması ve ranklarının alınmış olması.

Bunun gibi birçok neden var.Eğer zaten Ys belgeniz vs varsa gelip başvuru yaparsınız bizde kontrol edip uygunsa onaylarız uygun değilse onaylamayız.

Diğer üyelerimizden de istediğimiz bizlere yardımcı olmaları.Nasıl derseniz böyle kişilerin konularını veya yorumlarını sol at köşede bulunan butonuna tıklayarak bize bildirebilirsiniz.

Üyelerimizden ricamızda böyle kişilere inanmasınlar.

Böyle satış yapanlardan Darkmmo.com sorumlu değildir.

Ayrıca;

*Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

*Spam,Flood yapmak yasaktır.
*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).


*Facebook sayfa/profil linki ve MSN adresi paylaşmak yasaktır. Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.

*Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.
*Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için şikayet butonunu kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.
*20 Mesaja Sahip Olmayan Üyelerimiz Link Paylasımında Bulunamaz,Lütfen Dikkat Ediniz.Bölüm kurallarında yazılı olmasa bile, forum yönetimi belirli durumlarda kendi insiyatifini kullanıp yaptırımlar uygulayabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt