Neler yeni

Hoşgeldiniz Ziyaretçi Linkleri giriş yapmadan göremezsin

Sitemize kaydolarak daha faydalı bir şekilde faydalanabilir, sorunlardan destek alabilir, paylaşılan dosyaları indirebilirsiniz.

Şimdi kayıt ol

Metin2 Pvp Serverler Kapanacakmış Düşünceleri Alalım :)

Metin2 Pvp Serverler Kapanacakmış Düşünceleri Alalım :)

Yafes Gaming

KONU S.
KONU S.
Yafes Gaming
Banlı Üye
☪ Tengri Biz Menen ☪
1,015
541
31 Temmuz 2017
129
Rize
Bu konu çok eskiye dayanıyor reis taaa Metin2 TR oyununun beta sürümünden sonraki yıllarda yani tahminen 9-10 yıl önce bizim Türk Game Master yetkiliden ayrılıyor sanırsam buda MaviAnkaydı hatırladığıma göre sonrasında oyunun orjinal dosyalarını sızdırıyor ve Metin2 pvpler ortaya çıkıyor. Metin2 TR son 6-7 yıldır olanları sadece izledi ama şuan sadece artık youtube ve benzeri sitelerde Metin2 pvp videolarına telif atıyorlar, yani kapatacaklarını sanmıyorum ki kapatsalarda Metin2 TR yaşamayacak böyle usersiz devam edicek.
Aynen katılıyorum yaptıgım araştırmaya göre kodun telifi Yok yabancı ülkelerde Oyunlar sponsordan fazla YouTube den tanıtıldığı icin sadece YouTube videolarına telif atma hakları mevcut ama kafamı kurcalayan asıl Konu şudur Ki nasıl oluyor da metin2 tc telif yiyor bu bir bahane mi acaba yada göz korkutmak icin yapılmış olan bir oyun mu ?

Ak Design

Fahri Üye
DM Üye
415
686
12 Eylül 2017
81
Çanakkale
Aynen katılıyorum yaptıgım araştırmaya göre kodun telifi Yok yabancı ülkelerde Oyunlar sponsordan fazla YouTube den tanıtıldığı icin sadece YouTube videolarına telif atma hakları mevcut ama kafamı kurcalayan asıl Konu şudur Ki nasıl oluyor da metin2 tc telif yiyor bu bir bahane mi acaba yada göz korkutmak icin yapılmış olan bir oyun mu ?
Metin2 TC kim ki Metin2 TR ona telif atacak? MilasMt2 +10.000, MarkMt2 +10.000, KafkasMt2 +10.000 ve Metin2 TCde sadece +1.000 online var biraz mantık herşeyi çözüyor :) O kadar server varken neden Metin2 tc kapatılsın ki adam parayı buldu ilgiyi kesti.

Yafes Gaming

KONU S.
KONU S.
Yafes Gaming
Banlı Üye
☪ Tengri Biz Menen ☪
1,015
541
31 Temmuz 2017
129
Rize
Metin2 TC kim ki Metin2 TR ona telif atacak? MilasMt2 +10.000, MarkMt2 +10.000, KafkasMt2 +10.000 ve Metin2 TCde sadece +1.000 online var biraz mantık herşeyi çözüyor :) O kadar server varken neden Metin2 tc kapatılsın ki adam parayı buldu ilgiyi kesti.
Bende öyle düşünüyorum bahaneolarak ortaya attı

Zuko

Üye
103
64
7 Kasım 2018
0
İstanbul
Merhaba, sorun güzel bir soru. Türkiye deki veya diğer ülkelerde ki pvp sunucular kapatılırsa metin2 resmi oyununun bu kadar hızlı gelişeceğini sanmıyorum. Metin2'nin gelişmesinde ki en büyük etkenin pvp sunucular olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt