Neler yeni

Hoşgeldin Ziyaretçi

Sitemize kaydolarak daha faydalı bir şekilde faydalanabilir, sorunlardan destek alabilir, paylaşılan dosyaları indirebilirsiniz.
Sitemize reklam vermek için TIKLAYIN

Şimdi kayıt ol

[MARTYSAMA] 1-120 En Stabil Sorunsuz Serverfile!

Serverfile Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    3

kasaba388

DM Üye
Kayıtlı Üye
2
253
6 Şubat 2019
Görsel atınız yardımcı olmaya çalışırım.
Hocam serverinfo ve channel deki portlar aynı olsun demişsinizde ben o kısmı karıştırdım sanırım /usr/game/ içinde "channel" yok "core" var onun içindeki ch1 ch2 vs.de "first-game1-game2" olarak ayrılıyor onlardan hangilerininin portu serverinfo daki portlarla aynı olacak caba

Denizeri24

DM Üye
Kayıtlı Üye
17
405
2 Aralık 2017
Selamlar, serverinfo.py da ki ip kısmını kendi ip'im ile değiştirdiğim halde oyun 192.168.1.31 adlı ip adresini kullanıyor ve doğal olarak "sunucuya bağlanılamıyor" hatası veriyor. Şuan da navicata girebiliyorum ancak oyuna giremiyorum. Ne yapmam gerekir?

AsiLZade

Yunus Can Sevinç
Yönetici
Admin
5,400
7,681
19 Şubat 2017
Selamlar, serverinfo.py da ki ip kısmını kendi ip'im ile değiştirdiğim halde oyun 192.168.1.31 adlı ip adresini kullanıyor ve doğal olarak "sunucuya bağlanılamıyor" hatası veriyor. Şuan da navicata girebiliyorum ancak oyuna giremiyorum. Ne yapmam gerekir?
indirmedim fakat pack kısmında ip adreside bulunmakta değişmekte bunun için kontrol edin yapamadığınız taktirde bana özelden ulaşın.