Neler yeni

Hoşgeldiniz Ziyaretçi Linkleri giriş yapmadan göremezsin

Sitemize kaydolarak daha faydalı bir şekilde faydalanabilir, sorunlardan destek alabilir, paylaşılan dosyaları indirebilirsiniz.

Şimdi kayıt ol

Cumhurbaşkanı'nın Hayatını Anlatan "Reis" Filminin İkinci Galası Yapıldı

Cumhurbaşkanı'nın Hayatını Anlatan "Reis" Filminin İkinci Galası Yapıldı

OmerBy

DM Üye
Karşıyaka
Ben Yoruldum Hayat
536
706
19 Şubat 2017
161
Konya
#1
Cumhurbaşkanı'nın Hayatını Anlatan "Reis" Filminin İkinci Galası Yapıldı


[video=youtube_share;CZodMEml00M]https://youtu.be/CZodMEml00M[/video]

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatını anlatan "Reis" filminin Başkent galası yapıldı. Erdoğan'ı canlandıran Reha Beyoğlu, "Cumhurbaşkanımız sadece siyasi kimliği ile anılmamalı" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatan "Reis" filminin Başkent galası Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi'nde (AVM) yapıldı. Erdoğan'ı canlandıran oyuncu Reha Beyoğlu, "Bu cumhurbaşkanımızın hayatıdır. Cumhurbaşkanımız bu hayata sadece siyaset için gelmedi" dedi.

GALAYA AK PARTİDEN KATILANLAR DA VARDI

Düzenlenen galaya, filmin oyuncuları Reha Beyoğlu, Özlem Balcı, Volkan Başaran, Abidin Yerebakan ve Bahar Hacıbektaşoğlu ile siyaset dünyasından AK Parti Ankara MilletvekiliAhmet Gündoğdu, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, TİKA Başkanı Serdar Çam ve Mamak Belediye Başbakanı Mesut Akgül katıldı.

"CUMHURBAŞKANIMIZ SADECE SİYASET YAPMAYA GELMEDİ"
Filmde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı canlandıran oyuncu Reha Beyoğlu, Reis filminin siyasetiçermediğinin altını çizerek, "Bu cumhurbaşkanımızın hayatıdır. Cumhurbaşkanımız bu hayata sadece siyaset için gelmedi" dedi.

REİS FİLMİNİN İSTANBUL GALASINDAN SONRA ÇOK OLUMLU TEPKİLER GELMİŞ

Filmin İstanbul galasında çok olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten oyuncu Reha Beyoğlu, "İstanbul'da çok güzel duygular yaşadık. Bu duyguların devamını Ankara'da değerli 'reis sever' Ankaralılarla yaşayacağız. Güzel bir film oldu. Filmi izleyen çok değerli ağabeylerimizden, kardeşlerimizden, reis severlerden çok olumlu geri dönüşler aldık. Şimdi de Reis filminin ikincisi beklediklerini ısrarla belirtiyorlar" ifadelerini kullandı.

"CUMHURBAŞKANIMIZ SADECE SİYASİ KİMLİĞİ İLE ANILMAMALI"

Reis filminin siyaset içermediği vurgusunu yapan filmin başrol oyuncusu Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayata sadece siyaset için gelmediği söyledi. Beyoğlu şunları dile getirdi: "İlk kez Cumhurbaşkanımızın hayatı çekildi. Bir biyografi tadında çok güzel bir sinema filmi; Kasımpaşa eşrefinin içine düştüğü dramı-komik ve bir o kadar da dramatik olan bir film. Kasımpaşa'da aynı eksende 93 seçim arifesi, 94 Belediye Başkanı oluşu ve şiirden dolayı ceza evine giriş süreci. Bu film siyaset içermeyen bir filmdir. Bu cumhurbaşkanımızın hayatıdır. Cumhurbaşkanımız bu hayata sadece siyaset için gelmedi. Siyasetle tanınmadı. Her zaman der ya ' ben de sizler gibi Allah'ın bir kuluyum, siz ne iseniz ben de o'yum' der sadece siyaset kimliği ile Cumhurbaşkanımız anılmamalı."

ÖZLEM BALCI: UMARIM FİLMİMİZİ BEĞENİRSİNİZ

Filmde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ı canlandıran Özlem Balcı da İstanbul'dan büyük bir heyecanla Ankara'ya geldiklerini belirterek, "Umarım filmimizi beğenirsiniz, serilerini çekmemize fırsat verirsiniz" dedi.

 
Son düzenleme:
Üst Alt